€ 1800-2300 brutto/mc

Praca Niemcy bez języka montaż na produkcji rowerów od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Opublikowany: wrzesień 29, 2017 03:39

Propozycja zatrudnienia w Duisburgu od zaraz dla osób bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji przy montażu rowerów. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Rozpoczęcie: od zaraz

Lokalizacja: Duisburg, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Pensja: 1800-2300 euro brutto miesięcznie – stawka zależna jest od posiadanego przez kandydata doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Obowiązki:

  • manualna praca przy montażu rowerów na produkcji, przeprowadzaniu testów jakościowych oraz pakowaniu produktu gotowego

Oczekiwania:

  • gotowość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • mile widziane osoby z doświadczeniem na produkcji lub w serwisie rowerowym
  • zdolności manualne
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zdyscyplinowanie
  • punktualność
  • pełne zaangażowanie

Zapewniamy:

  • na miejscu możliwe zakwaterowanie – koszt ok 250 euro za pokój miesięcznie
  • umowa próbna na 3 miesiące, następna będzie bezterminowa
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • szkolenia oraz dostęp do kursu językowego w niskiej cenie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „ Niemcy praca na produkcji rowerów, Duisburg” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 59559cd5290378bb