€ 0,00

Pomocnik w odlewni – oferta fizycznej pracy w Niemczech, Hasloch am Main

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hasloch am Main
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 2, 2018 02:32

Firma z Hasloch am Main poszukuje pracowników do pracy fizycznej w Niemczech w odlewni. Zatrudnienie z podstawowym językiem przy czyszczeniu odlewów, szlifowaniu, obróbce żeliwa.

DIE JOBMACHER GmbH jest niemiecką firmą, która nadaje szerokiej wiedzy i doświadczenia swoim kandydatom w zakresie techniczno-handlowym oraz nowe perspektywy w odpowiednim miejscu pracy z różnymi zadaniami.
Jako ekspert wspierasz renomowane przedsiębiorstwa w realizacji ich wyzwań.
Dla naszego klienta poszukujemy właśnie Ciebie, jako pomocnika przy podukcji metali w odlewni, potrafiącego pracować w grupie. Cieszymy się z Twojego zainteresowania oraz z Twojej aplikacji – aktualnie nas wspierasz.
Lokalizacja: Hasloch am Main
Zakres obowiązków:
• Czyszczenie odlewów
• Szlifowanie
• Pomoc przy obróbce żeliwa

Wymagamy:
• Umiejętność obsługi fleksa i szlifierki
• Podstawowa lub komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe
• Doświadczenie w pracy w odlewni będzie atutem
• Gotowość do nadgodzin, pracy fizycznej i zmianowej (3 zmiany)
• Bardzo dobry stan zdrowia

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• Wszelkie świadczenia socjalne odprowadzane na ternie Niemiec (ubezpieczenie zrdowotne, składka emerytalna, opiekuńcza oraz na wypadek bezrobocia)
• Gratyfikacje bożonarodzeniową i dodatek urlopowy
• Płatny urlop
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Darmowe zakwaterowanie
• Ubrania robocze oraz narzędzia
• Praca długoterminowa w renomowajej firmie
• Kompleksową opiekę przed jak i w trakcie współpracy
• FLEVER (Fairness Loyalität Eigenständigkeit Vertrauen Ehrlichkeit Respekt – Uczciwość Lojalność Samodzielność Zaufanie Szczerość Szacunek)

Kontakt: recruitment@die-jobmacher.de

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać z tematem wiadomości: “POMOCNIK – ODLEWNIA”

W aplikacji prosimy umieścić klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). “

ID ogłoszenia: 605a97e2fab9283

Brak tagów