€ od 8,50 euro brutto/h

Pomocnik śmieciarza dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 18, 2015 23:30

Firma wywożąca odpady z Dortmundu poszukuje osoby bez znajomości języka na stanowisko pomocnik śmieciarza. Oferta pracy w Niemczech dla pracownika fizycznego.

Stanowisko: pomocnik śmieciarza

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Wynagrodzenie: od 8,50 euro brutto za godzinę

Obowiązki:

  • Pracownik będzie wyjeżdżał wraz z zespołem do pracy w terenie przy zbieraniu śmieci.
  • Obowiązkiem będzie odpowiednie ustawianie kubłów pod śmieciarkę i wrzucanie worków na samochód.

Oczekiwania:

  • zdolność do bezkonfliktowej pracy w grupie
  • duża obowiązkowość, dobre zorganizowanie
  • pracowitość
  • brak problemów zdrowotnych
  • duża sprawność i tężyzna
  • gotowość do pracy bez względu na warunki pogodowe
  • duża motywacja
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy lub przy zadaniach fizycznych
  • znajomość języka nie jest wymagana
  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem

Oferujemy:

  • pracę po 8-10 godzin dziennie
  • liczne nadgodziny
  • uczciwe stawki godzinowe – początkowo 8,50 euro brutto za godzinę, po okresie próbnym możliwość przejścia na umowę stałą z wyższą stawką
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • wsparcie polskojęzycznego współpracownika
  • praca na niemieckich warunkach
  • pomagamy w szukaniu miejsca zamieszkania

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pomocnik śmieciarza, praca w Niemczech bez języka” należy przesłać na podany poniżej adres

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 26754e317bac8248

21 komentarzy na “Pomocnik śmieciarza dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka Dortmund”

  1. .Dzień dobry jestem bardzo zainteresowany państwa ofertą pracy.Jestem osobą uczciwą,pracowitą,wolną od nałogów,mogę dojechać własnym samochodem w razie potrzeby.Proszę o kontakt 790-893-283.

  2. Dzien dobry jestem zainteresowany ta oferta mam 37 lat od siedemnastu pracuje na produkcji szukam pracy w niemczwch poniewaz chce cos zmienic w swoim zyciu jwstem uczciwy rzetelny i odpowiadam na wszystkie wasze wymagania z powazaniem michal

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy wysłałem do panstwa e-maila do pracy przy rozbiórkach prosze o kontak ze mną 533543-183 zalezy mi bardzo na pracy pozdrawiam

  4. Grzegorz Przepióra na luty 20, 2015 @ 13:38

    Dzień dobry !
    Mam 37 lat . Mieszkam w Poznaniu w Polsce . Od 13 lat pracuję w jednej z piekarni na stanowisku : piekarz , brygadzista , kierowca . Po skończonej pracy wsiadam w samochód i rozwożę pieczywo po sklepach . Jestem pracowity , sumienny , uczciwy . Bez żadnych nałogów . Jestem zainteresowany tą ofertą pracy . Numer kontaktowy +48 693-335-541 .
    Pozdrawiam

  5. dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą wyjazd za granicę mam 20 lat i mam na imię Piotrek

  6. witam jestem zainteresowany praca napisalem na podany e-mail czekam na odpowiedz

  7. Jestem zaiteresowany tą pracą, napewno sprawdziłbym się w tej firmie.prawo jazdy:a, b, c, d, e karta kierowcy, auto i chęci do pracy ,pozdrawiam .

  8. witam jestem zainteresowany pracą posiadam własne auto

  9. Witam jestem zainteresowany waszą ofertą pracy.Mam średnie doświadczenie przy tej pracy.Jestem sumienny dyspozycyjny żadna aura pogodowa mi nie przeszkadza.czekam na pozytywne rozpatrzenie pod adresem k.niedzieluk@gmail.com lub telefon;509728574 dziękuje

  10. jestem zainteresowany wladek6611@wp.pl tel.0048 739620471

  11. Eugieniusz na luty 21, 2015 @ 20:34

    Witam, jestem zainteresowany. Posiadam własne auto , prosze o kontakt : 01637471133

  12. Witam mam 36 lat i jestem zainteresowany tą ofertą.Myślę, że dałbym sobie radę, ponieważ pracowałem już fizycznie za granicą.Posiadam kat.B i własny samochód,doskonale dogaduje się w grupie,ponieważ pracuję na produkcji.

  13. witam jestem zainteresowany pracą 726068984

  14. jestem zainteresowany podięciem pracy ale mam jakieś dziwne wrazenie że te oferty pracy nikt nie weryfikuje na wszelki wypadek nr tel.721 305 879

  15. radosław na luty 24, 2015 @ 20:37

    Witam serdecznie.
    Jestem młodym energicznym mężczyzną w wieku 21 lat. Podejmę pracę w trybie natychmiastowym . Proszę o kontakt tel. 897583603.
    Radosław.

  16. praca rozbiorki na luty 25, 2015 @ 07:36

    witam jestem zainteresowany panstwa oferta

  17. Mieszkam w Kaarst jestem zainteresowany waszą ofertą.Proszę o kontakt tel.+4915212033037

  18. Lat 28 witam jestem zainteresowany wasza oferta mieszkam w Dortmund pracowalem 9 miesiecy jako orodnik aktualnie poszukuje pracy jakiej kolwiek nr kontaktowy to 015211434396

  19. dzien dobry jestem zainteresowany oferta vmam doswiadczenie na tym stanowisku ,posiadam uprawnienia ,jestem zainteresowany,nieboje sie nadgodzin bardzo prosze o odpowiedz.

  20. witam jestem zainteresowany oferta , prace moge podjasc od zaraz , mam doswiadczenie , nie mam nalogow , moj nr tel.518814183

  21. Witam pracuje w tum zawodzie w polsce od kilku lat i jestem zainteresowany oferta.mam 27 lat