€ 1350 netto/mc+mieszkanie+wyżywienie

Pomoc kuchenna Niemcy praca od zaraz w restauracji bez języka Augsburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2017 06:52

Restauracja hotelowa z Augsburga od zaraz zatrudni pomoc kuchenną do pracy w Niemczech. Ogłoszenie dla osób bez znajomości języka z zakwaterowaniem oraz wyżywieniem bezpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna w restauracji
Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy
Pensja: 1350 euro netto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • prace porządkowe związane z myciem blatów, podłóg, włączeniem zmywarki, itp.
  • pomoc w wystawianiu podgrzewaczy z jedzeniem dla gości
  • wsparcie w przygotowywaniu składników – obieranie i krojenie warzyw, szatkowanie
  • samodzielne przygotowywanie prostych sosów, itp.
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • przynajmniej roczne doświadczenie w pracy na kuchni
  • możliwość podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • szybkość, zwinność
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zwinność
  • trzeźwość umysłu, kreatywność, pomysłowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie minimum do końca września lub dla pracowników najlepszych na dłużej
  • przyjazna atmosfera w miejscu pracy
  • bezpłatne zamieszkanie w pokoju hotelowym
  • darmowe wyżywienie
  • pełny etat oraz ewentualnie możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu i przy sprawach urzędowych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca w Niemczech dla pomocy kuchennej, Augsburg

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 88258c61c48f1dd6