€ 9,50 euro brutto/h

Poczdam sezonowa praca Niemcy od zaraz przy zbiorach malin i jeżyn w szklarni

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Poczdam
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 3, 2017 04:27

Pilnie zatrudnimy chętnych do sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach malin i jeżyn w szklarni. Ogłoszenie z Poczdamu także dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Pracodawca zapewnia odpłatnie zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Poczdam, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: na około 2 miesiące

Liczba wakatów: 3

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szklarni przy pielęgnacji oraz zbiorach malin i jeżyn
  • ręczny zbiór owoców oraz prace porządkowe

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna oraz zręczność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • świetne zorganizowanie
  • pracowitść
  • brak uzależnień i problemów ze zdrowiem

Oferujemy:

  • gwarancja dużej liczby godzin pracy
  • na miejscu zapewnione zamieszkanie w cenie 150 euro od osoby
  • pracę na 2 miesiące do podjęcia od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w nagłówku: „Zbiory malin i jeżyn – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-sezonowa-prace-w-niemczech-od-zaraz-zbiory-jezyn-i-malin-w-szklarni-poczdam/

ID ogłoszenia: 96759fb9aec8427c