€ 12-14 euro

Płytkarz-Kafelkarz praca w Niemczech w budownictwie Lipsk 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leipzig
  • Znajomość języka: dobra
  • Opublikowany: styczeń 20, 2016 02:27

Agencja zatrudnienia dla klienta z Lipska poszukuje polskich budowlańców płytkarzy-kafelkarzy do legalnej pracy w Niemczech w budownictwie przy wykończenia polegających na układaniu płytek i kafelków.

ZAQUENSIS jest od 1999 roku jednym z wiodących dostawców usług HR, zaufanym partnerem firm oraz kandydatów ubiegających się o pracę. Posiadamy 55 punktów centrum obsługi, gdzie naszemu zespołowi, składającemu się z ponad 4500 pracowników, oferujemy trwałość i bezpieczeństwo. Poprzez stabilną sieć, długotrwałe doświadczenie oraz wiążącą metodę pracy gwarantujemy znakomitą szansę na lepsze perspektywy zawodowe.
Oferujemy miejsca pracy w Niemczech. Możesz się z nami kontaktować w języku niemieckim jak i polskim. Szukasz pracy? To jesteś właśnie w odpowiednim miejscu.

Dla naszego klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

PŁYTKARZ/ KAFELKARZ

Miejsce pracy: Leipzig (Niemcy)

Obowiązki:
• demontaż i renowacja starych powierzchni
• prace wykończeniowe związane z montażem płytek (podłogi oraz ściany)
• montaż warstw izolacyjnych
• kontrola, rozpoznawanie oraz usuwanie wad w montażu
• umiejętność czytania rysunku technicznego

Wymagania:
• wykształcenie zawodowe kierunkowe- dyplom czeladniczy
• doświadczenie na powyższym stanowisku
• dobra znajomość języka niemieckiego
• prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony
• atrakcyjną stawkę godzinową według niemieckich taryf IGZ (12-14 euro brutto + diety i zakwaterowanie podczas podróży służbowych)
• opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
• w razie potrzeby służbowy samochód
• możliwość przejęcia pracownika przez pracodawcę
• możliwość podjęcia stałej współpracy z firmą

Prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: pracuj@zaquensis.de
Nr kontaktowy: Kamila Kuitkowska +49 (359) 1203 9300
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony: www.zaquensis.de oraz naszego profilu na facebooku Zaquensis Polen.

Prosimy o dołączenie następującej klauzuli: ” Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) .”

ID ogłoszenia: 568569e6181037d5

Linki sponsorowane