€ 1300-1500 netto/mies.

Piekarz – praca w Niemczech na produkcji pieczywa, Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: październik 13, 2017 04:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji pieczywa w piekarni z Berlina. Zatrudnienie na stanowisku piekarza z doświadczeniem i wykształceniem kierunkowym.

Piekarz
Miejscowość: Berlin – Niemcy
Numer oferty: 02/39/PF/2017
Wakatów: 6 ( kobiety lub mężczyźni)

Corona Silesia Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej wpisana do rejestru KRAZ nr 16192. Dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku: piekarz.

Opis oferty:
– Okres pracy: na stałe.
– Pracodawcą jest niemiecka piekarnia i cukiernia z Berlina.
– Praca na pełny etat 5 dni w tygodniu, na 2 zmiany, ok. 170 godzin miesięcznie.

Główne zadania:
– wypiek pieczywa oraz innych produktów piekarniczych, zgodnie ze standardami piekarni,
– zapewnienie zapasu niezbędnych produktów do wypieków (gospodarka zaopatrzenia magazynu surowców),
– dbanie o czystość miejsca pracy,
– przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania:
– wykształcenie ukierunkowane piekarz i doświadczenie zawodowe min. 1 rok,
– mile widziana znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
– aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne,
– przestrzeganie norm i standardów produkcji, w szczególności standardów HACCP,
– akceptacja pracy również podczas weekendu i wieczorami,
– umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu,
– komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole,
– punktualność, samodzielność, dokładność.

Oferujemy:
– umowę niemiecką o pracę, pełne świadczenia socjalne,
– wynagrodzenie miesięczne netto od 1300 do 1500 euro (w zależności od liczby godzin i od kwalifikacji),
– kwaterę zapewnia pracodawca, ale opłata czynszu w zakresie pracownika (ok. 300 do 500 euro miesięcznie).

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres mailowy b.nowosad@corona-silesia.pl lub zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego 519 685 033, 519 685 142, 519 684 977 lub (32) 739 06 61.

W CV prosimy o zawarcie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych (może być w języku polskim)

Uwaga! Jeśli zainteresowała Cię powyższa oferta, ale nie odpowiada Ci miejsce lub nie spełniasz wszystkich wymagań, zapraszamy Cię do kontaktu już dziś, nasi rekruterzy pomogą Ci w podjęciu innej pracy za granicą.

ID ogłoszenia: 16359df42687552d