€ 9,50 euro brutto/h + zakwaterowanie

Pakowanie wędliny oferta pracy w Niemczech bez języka od zaraz Bochum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bochum
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: lipiec 21, 2016 04:41

Przetwórnia mięsna z Bochum zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka do pakowania wędliny krojonej przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech do podjęcia od sierpnia 2016 na 3 miesiące z możliwością przedłużenia.

Stanowisko: Pakowacz wędliny krojonej

Start: od zaraz, praca od sierpnia 2016

Miasto: Bochum, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • ciężka praca fizyczna przy taśmie produkcyjnej
  • ręczne układanie na tackach wędliny krojonej, następnie ważenie i wkładanie do maszyny paczkującej
  • obsługa maszyn produkcyjnych – wyłączanie taśmy w razie nieprawidłowości

Wymagania:

  • szybkość reakcji
  • wysoka odpowiedzialność
  • punktualność
  • duża motywacja
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna, aczkolwiek będzie mile widziana
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane osoby mobilne

Oferujemy:

  • zatrudnienie w niemieckiej firmie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • praca w oparciu o niemiecką umowę do podjęcia od zaraz
  • bezpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę
  • możliwość korzystania z taniego baru firmowego na terenie zakładu pracy
  • prawo do urlopu

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca przy pakowaniu wędliny, Bochum” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8255790266d0bc7a