€ 8,50 euro brutto/h

Pakowanie owoców i warzyw Niemcy praca Kolonia bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: kwiecień 14, 2016 01:32

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu warzyw oraz owoców na hali. Zatrudnienie w przetwórni z Kolonii dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz artykułów spożywczych

Miejsce zatrudnienia: Kolonia – Wesseling, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • prace na hali w fabryce przy ręcznym sortowaniu oraz pakowaniu owoców i warzyw

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • preferowane zgłoszenia od osób posiadających doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • elastyczność godzinowa
  • zaświadczenie o niekaralności
  • sprawność, zwinność

Zapewniamy:

  • zorganizowane darmowe zakwaterowanie
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie oraz gwarancja opłacania składek
  • stabilne warunki
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Prosimy o aplikowanie za pośrednictwem poniższej strony:

Prosimy o załączenie w zgłoszeniu numeru referencyjnego: Pakowacz/Kolonia/2016

ID ogłoszenia: 343570ecf5b2f2d2