€ 12 euro/h brutto

Pakowanie kawy bez znajomości języka praca w Niemczech od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • Opublikowany: grudzień 10, 2016 04:12

Zatrudnimy pracowników do pakowania kawy i kubka w zestawy prezentowe. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka od zaraz w Hamburgu skierowana do osób szybkich i zwinnych.

Stanowisko: Pakowacz
Miejsce: Hamburg, Niemcy
Stawka godzinowa: 12 euro brutto na godzinę pracy
Rozpoczęcie: od zaraz
Umowa: 3 miesiące z możliwością przedłużenia
Wakaty: 3

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się pakowaniem słoików z kawą oraz dodatkiem w postaci kubeczka logowanego do pudełek promocyjnych
  • montaż zabezpieczeń antykradzieżowych
  • foliowanie pudełek

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • zręczność, sprawność manualna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na stanowisku pakowacza
  • zdolność do pracy w zespole
  • możliwość pracy po godzinach
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego pracownika
  • pracę do podjęcia od zaraz na minimum 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy.
Zgłoszenie z załączeniem CV oraz LM należy przesłać na adres:

  • arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w tytule: „Niemcy praca pakowanie kawy w zestawy prezentowe, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-przy-pakowaniu-kawy-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 96958458f1de1ae8

Linki sponsorowane