€ 9,20 euro brutto/h

Pakowanie ciasteczek oferta pracy w Niemczech bez języka dla par Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 30, 2015 06:06

Zatrudnienie w Dortmundzie dla par bez znajomości języka niemieckiego w fabryce na produkcji przy pakowaniu ciastek. Praca w Niemczech dla Polaków jako pakowacz przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • ręczne pakowanie ciastek wypiekanych w fabryce
  • układanie ciasteczek w odpowiedniej ilości i wkładanie ich do maszyn produkcyjnych
  • obsługiwanie maszyn produkcyjnych po wstępnym przeszkoleniu
  • prace wykonywane są zgodnie z najwyższymi standardami BHP

Wymagania:

  • szybkość, zręczność, zwinność
  • posiadanie książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • brak problemów zdrowotnych
  • motywacja do osiągania określonych celów produkcyjnych
  • umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole

Zapewniamy:

  • w cenie 230 euro miesięcznie zorganizowane jest zakwaterowanie w wynajętym mieszkaniu
  • pracę dla par – nie wszystkie zmiany będą obsadzane wspólnie!
  • zatrudnienie poprzez agencję pracy przez pierwsze 3 miesiące
  • wsparcie pracownika na miejscu
  • tanie obiady w kantynie firmowej

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Pakowanie ciastek, Dortmund” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com
Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 227565b84693e09f

7 komentarzy na “Pakowanie ciasteczek oferta pracy w Niemczech bez języka dla par Dortmund”

  1. Witam! !
    Czy oferta jest aktualna

    Mam na imie Aldona 21 lat i jestem z
    Chlopakiem tą ofertą zainteresowana
    Poprosze o Kontakt:
    swiercaldona@gmx.de
    Pozdrawiam

  2. witam jestem zainteresowana oferta pracy z mozliwoscia wyjazdu od zaraz +48 733 836 310

  3. Witam jestem zainteresowana z partnerem 887 075 160

  4. Witam! Wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani państwa oferta. Proszę o kontakt 514396862

  5. Pakowanie ciastek dla par na grudzień 10, 2015 @ 20:28

    Witam. Jesteśmy zainteresowani tą pracą mamy doświadczenie. NAsz kontakt 665961815 i 726206765

  6. Sylwia i Krzysztof na grudzień 10, 2015 @ 21:21

    Witam wraz z chłopakiem jestesmy zainteresowani ta oferta prosze o kontakt 511393010