€ 1,050.00

Opiekunka osoby starszej praca w Niemczech – seniorka 90 lat, Tubingen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Tubingen
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Opublikowany: grudzień 18, 2016 07:15

Od 31-go stycznia 2017 potrzebna opiekunka osób starszych. Oferta pracy w Niemczech na terenie Tubingen przy opiece nad panią w wieku 90 lat z problemami w samodzielnym poruszaniu się.

Miejsce pracy: Niemcy , Tubingen 72076- nr oferty: 12
Termin wyjazdu: od 31 .01.2017
Wynagrodzenie: 1050 euro

Ogólny opis:
Do opieki Pani w wieku 90 lat z wagą 45 kg i wzrostem 150cm. Podopieczna ma problemy z poruszaniem się i oddawaniem moczu. Do Pani nie przychodzą pielęgniarki. Pani trzeba pomagać przy wstawaniu. Czasami wstaje się też w nocy. Pani chodzi za pomocą balkonika; daje sobie też sama radę. Mieszka w bloku na 4- tym piętrze i trzeba jej poświęcać dużo czasu. Opiekunka ma swój własny pokój 15 m2 i powinna być bardzo serdeczna.

Zakres obowiązków:
-prowadzenie domu,
-zakupy,
-pomoc podopiecznej  w codziennych czynnościach,
-wspólne aktywne spędzanie czasu.

SPRAWDZONA OFERTA ! ! !
więcej informacji udzieli dział rekrutacji

Wymagania:
kobieta (wiek do 60 lat)
język komunikatywny

ZAPEWNIAMY:

* Legalne zatrudnienie w oparciu o polskie lub niemieckie ubezpieczenie DAK
(niemiecka emerytura , kindergeld)
* Bonus w postaci premii za polecenie naszej agencji innym osobom 50EURO
* Podwójne diety i premie na Święta
* Zwrot kosztów podróży
* Zakwaterowanie i wyżywienie w domu podopiecznego
* Terminowość wypłat wynagrodzenia na konto bankowe w euro lub złotówkach
* Opiekę i stały kontakt 24h z koordynatorem na terenie Niemiec i Polski

W SWOJEJ OFERCIE POSIADAMY ZLECENIA Z TERENU CAŁYCH NIEMIEC
NA 4, 6, 8, 12 TYGODNI
ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO NA POZIOMIE:
– PODSTAWOWYM,
– KOMUNIKATYWNYM,
– DOBRYM I BARDZO DOBRYM

CODZIENNIE NOWE NIEPUBLIKOWANE OFERTY PRACY, ZASTĘPSTWA I ZMIANY
ZAPRASZAMY ! ! !

JUŻ DZISIAJ DOŁĄCZ DO GRONA ZADOWOLONYCH OPIEKUNEK I OPIEKUNÓW.
CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE

KONTAKT:
osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojej
aplikacji (cv+zdjęcie) na adres:

gdynia.konik@gmail.com

tel.(58) 620 99 96
tel. 576 115 628 – lub wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy

ID ogłoszenia: 6058524594309d2