€ do 5000 zł

Opiekunka osoby starszej praca Niemcy do seniorki z Hamburga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: maj 17, 2017 23:23

Agencja zatrudnienia poszukuje opiekunki osób starszych do pracy w Niemczech przy opiece nad Panią Niną mieszkającą w Hamburgu. Podopieczna cierpi na demencję, osteoporozę, nadciśnienie i alergię.

Szukasz dobrych ofert pracy dla opiekunów osób starszych na terenie Niemiec. Wyślij nam swoje zgłoszenia a zadzwonimy do Ciebie i wyszukamy najlepszą ofertę pracy.

Nasza podopieczna: Pani Nina.
Pani cierpi na demencję, która powoduje u niej dezorientację, zapominanie o bieżących sprawach. Oprócz tego ma osteoporozę, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie i jest alergikiem.
Wstaje i porusza się z pomocą.

Obowiązki:
Głównymi obowiązkami będzie pomoc podopiecznej przy czynnościach higienicznych, ubieraniu i rozbieraniu oraz czuwanie przy niej w nocy.
Dodatkowo chodzenie na zakupy, przygotowywanie posiłków, pranie i prasowanie, sprzątanie domu oraz towarzyszenie starszej Pani w wizytach u lekarza.

Wymagania:
Od kandydatek oczekujemy:
– komunikatywnej znajomości języka,
– miłego usposobienia i cierpliwości,
– zaangażowania w pracę, doświadczenia,
– czynnego prawa jazdy.

Oferujemy:
– ubezpieczenie,
– odprowadzane składki ZUS,
– wyżywienie i zakwaterowanie,
– przejazd do i z Niemiec,
– wysokie zarobki.

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o e-mail zwrotny na sylwia.hanclik@gowork.pl albo wysłanie SMS na numer: 882128820 o treści: 7401 podając również swoje imię, nazwisko i deklarowany poziom znajomości języka niemieckiego oraz województwo. ODDZWONIMY
Zapraszamy do odwiedzenia nas!
Oddział w Warszawie
ul. Żurawia 47

ID ogłoszenia: 593591d8598b57b8

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: gowork
  • Zarejestrowany od: maj 18, 2017

Inne przedmioty dodane przez gowork

Ostatnie przedmioty dodane przez gowork »