€ 1,400.00

Opiekunka osoby starszej, oferta pracy w Niemczech – Monachium (dom z basenem)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2017 03:59

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na stanowisku opiekunki osób starszych. Oferta z Monachium przy opiece nad Panem w wieku 79 lat, który mieszka w domu z basenem.

WORKON+ Sp. z o.o. (nr rej. 16020) jest agencją pracy specjalizującą się w zatrudnianiu opiekunek i opiekunów osób starszych.

Obecnie poszukujemy opiekuna /-ki z dobrym niemieckim do 79-letniego pana

Miejsce pracy: Kirchheim bei München
Termin rozpoczęcia: od 2.07.2017
Podopieczna:
pan 79 lat
nowotwór prostaty z przerzutami na biodro, osteoporoza
porusza się na wózku (jest w stanie się przemieszczać z niewielką pomocą)

Obowiązki:
dbanie o dom (sprzątanie, pranie, robienie zakupów, gotowanie)
pomoc w kąpieli, myciu, ubieraniu
pomoc w przemieszczaniu się

Oferujemy:
wynagrodzenie 1200 – 1400 € netto
bezpłatne zakwaterowanie u podopiecznego – własny pokój z dostępem do internetu w dużym domu jednorodzinnym z basenem

W swojej ofercie posiadamy również inne zlecenia opieki.
Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem tel. +48 784673029
lub pod adresem mailowym info@workonplus.pl

ID ogłoszenia: 559593ab5f981ac4