€ 1,240.00

Opiekunka osób starszych Niemcy praca na krótki wyjazd do mobilnej pani z Gifhorn (ok.Wolfsburga)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gifhorn, Wolfsburg
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Opublikowany: styczeń 29, 2017 15:01

Od 20-go lutego 2017 potrzebna dyspozycyjna opiekunka osób starszych gotowa do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad mobilną panią z okolic Wolfsburga.

Obecnie poszukujemy opiekunki na sprawdzone zlecenie. Stała opiekunka będzie wracać po miesiącu do podopiecznej,

Podopieczna ma 92 lata, 179 cm wzrostu i waży 71 kg. Cierpi na postępującą demencję (występuje dezorientacja, co do osób, czasu i miejsca) oraz na nadciśnienie. Porusza się samodzielnie, jest osobą komunikatywną i miłą.
Obowiązki

Obowiązki: Prowadzenie domu: gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewani kwiatów i robienie zakupów.

Opieka: pomoc w codziennych czynnościach związanych z higieną ciała i ubieraniem, zmiana pielucho- majtek, wspólne spędzaniu czasu, chodzeni na spacery i aktywizacja podopiecznej.

Praca w nocy nie powinna występować. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w domu o powierzchni 150 m2.

Brak zwierząt w domu.

Podopieczną bardzo często odwiedzają sąsiedzi.

Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna, która zajmuje się rozłożeniem leków na cały tydzień.

Do dyspozycji opiekunki jest pokój z podstawowym wyposażeniem, TV i radiem.

Rodzina zapewnia tanie połączenia do Polski, jest numer telefonu bezpośrednio do pokoju opiekunki. Internet będzie założony.

Czas wolny: 1 wolny dzień w tygodniu lub dwa razy po pół dnia wolnego do uzgodnienia z podopieczną.
Kontakt
Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

mocno komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu ok. 20.02. na miesięczne zastępstwo

Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 179588b497fb63d6