€ do ustalenia

Opiekunka osób starszych Niemcy praca do seniora z okolic Kiel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bydgoszcz
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 18, 2017 16:23

Potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad Panem w wieku 82 lat z okolic miasta Kiel. Podopieczny jest osobą komunikatywną, cierpiącą na inkontynencję, niewydolność serca oraz Parkinsona.

Firma Herz 24 szuka opiekunki do podopiecznego z okolic Kiel od 27.01.2017.
Podopieczny ma 82 lata, 170 cm wzrostu i waży 70kg. Jest osobą komunikatywną, cierpiącą na inkontynencję, niewydolność serca oraz Parkinsona. Porusza się za pomocą wózka inwalidzkiego.
Obowiązki
Prowadzenie domu: gotowanie, pranie, sprzątanie, robienie zakupów, prasowanie.
Opieka: aktywne spędzanie czasu z podopiecznym np. wspólne granie, oglądanie telewizji, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza, spacerów, pomoc przy ubieraniu się, kąpaniu, zmiana pielucho-majtek, pomoc w pielęgnacji ciała.
Informacje dodatkowe
Podopieczny mieszka w domku jednorodzinnym. Mieszka razem z żoną, która nie wymaga opieki. W osobnej części domu mieszka dorosły syn. Na zakupy trzeba jeździć samochodem (Opel Meriva) lub rowerem.
Do dyspozycji dla opiekunki jest pokój z podstawowym wyposażeniem oraz dostęp do Internet.
W domu do pomocy jest łózko specjalistyczne, krzesło toaletowa, krzesło łazienkowe oraz wózek inwalidzki.
Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie.
Wymagania
mocna podstawowa/komunikatywna znajomość języka niemieckiego, mile widziana osoba niepaląca i posiadająca czynne prawo jazdy, gotowa do wyjazdu ok. 27.01. na 2 m-ce.
Oferujemy
o Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
o Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
o Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
o Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
o Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
o Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
o Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
o Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
o Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy.
Rekrutujemy osoby z całej Polski. Nie pobieramy żadnych opłat rekrutacyjnych. Dysponujemy także innymi ofertami pracy.
Osoba do kontaktu: Agnieszka Napierała, 730 399 700, agnieszka.napierala@herz24.pl

ID ogłoszenia: 895587f6858b0fe0

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Agnieszkanap
  • Zarejestrowany od: styczeń 18, 2017

Inne przedmioty dodane przez Agnieszkanap

Ostatnie przedmioty dodane przez Agnieszkanap »