€ 1200€

Opiekunka osób starszych dam pracę w Niemczech do seniorki ok. Kolonii od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Köln
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Min. 2 Miesiace
  • Opublikowany: kwiecień 20, 2016 03:23

Potrzebna od zaraz doświadczona opiekunka osób starszych chętna do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad sympatyczną Panią z Kolonii. Seniorka cierpi na lekką demencję starczą.

Niemiecki pracodawca plh24hebi zatrudni opiekunkę do seniorki chodzącej, bardzo sympatyczna osoba z lekka demencja starcza.

Obowiązki
– przygotowywanie posiłków
– dbanie o czystość otoczenia
– pranie i prasowanie
– pomoc w ubieraniu oraz rozbieraniu pacjentki

Wymagania:
– znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,
– doświadczenie w zawodzie opiekuna osób starszych
– prawo jazdy Kat. B

Oferujemy:

Wynagrodzenie 1200 € netto
– legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (niemiecka umowa o pracę),- pełne ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych (opłacone składki: emerytalne, rentowe, zdrowotne, wypadkowe oraz w przypadku utraty pracy),- zwrot kosztów podróży,- indywidualną opiekę i wsparcie firmy w czasie pracy za granicą w języku polskim, niemieckim,- atrakcyjne wynagrodzenie,- gwarantujemy czas wolny dla pracownika,

Prosimy o składanie CV wraz ze zdjęciem pod adres e-mail sekretariatu.

Kontakt:
sekretariat@plh24.de
Tel: 0049 241 991 272 92

ID ogłoszenia: 2685715e14de99ae

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez plh24hebi GmbH

Ostatnie przedmioty dodane przez plh24hebi GmbH »