€ 1,150.00

Opiekunka do starszej Pani Kathariny – praca w Niemczech, Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6-8 tygodni
  • Opublikowany: grudzień 1, 2017 02:30

W rejonie Bawarii do podjęcia praca w Niemczech w charakterze opiekunki osób starszych. Zatrudnienie przy opiece nad seniorką w wieku 86 lat, która ma problemy w samodzielnym poruszaniu się.

Poszukujemy Opiekunki z komunikatywnym językiem niemieckim do samotnej Pani Kathatiny (86 lat,165 cm , 75 kg) mieszkajacej w domu z ogrodem (87490 Borwang-Bawaria)

Stan podopiecznej:
problemy z poruszaniem się (balkonik), cukrzyca (trzeba to brać pod uwagę przy sporządzaniu posiłków) , lekka demencj, podopieczna miała udar, depresja, nadciśnienie, niewydolność serca, przychodzi służba pielęgniarska

Obowiązki opiekunki: podstawowe czynności domowe (tj. gotowanie, sprzątanie, pranie), robienie zakupów , pomoc w czynnościach higieny osobistej, pomoc w chodzeniu do toalety
towarzyszenie podopiecznej w wizytach do lekarza i podczas spacerów.
Podopieczną raz w tygodniu odwiedza rodzina.

Wynagrodzenie: 1150 € (dodatek Świąteczny)

Wyjazd: 4-5 grudnia

Kontakt: 602 777 237
rekrutacja@happyseniors24.pl

ID ogłoszenia: 225a1db9f85c40b