€ 0

Opiekunka do młodej kobiety od zaraz praca w Niemczech, Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 4, 2017 03:03

Pilnie potrzebna opiekunka do niepełnosprawnej, młodej kobiety (33 lata) mieszkającej w Kolonii. Praca w Niemczech od zaraz przy opiece oraz wsparciu w codziennych czynnościach.

FIRMA ANGEL CARE 24 jest prężnie działającą firmą, świadczącą usługi opieki nad osobami starszymi oraz potrzebującymi pomocy. Oferujemy pracę w charakterze Opiekunów osób starszych w Niemczech. ANGEL CARE 24 to sprawdzone oferty pracy, zaufanie i bezpieczeństwo, gwarancja legalności oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia. Dysponujemy ofertami z całych Niemiec.
Obecnie poszukujemy opiekunki do młodej kobiety w Kolonii.
TERMIN WYJAZDU: OD ZARAZ

Profil kobiety:
Pani ma 33 lata, przy wzroście 176 cm i wadze 60 kg. Pani cierpi na raka piersi. Ponadto ma alergię na orzechy. Pani porusza się samodzielnie oraz na wózku.
Warunki mieszkaniowe:
Pani mieszka wraz ze swoim 5 letnim dzieckiem oraz mężem z domu. Ponadto ma dwa króliki. W wyposażeniu ma Pflegebett.
Dla opiekunki:
Opiekunka ma do dyspozycji pokój ze standardowym wyposażeniem ,TV oraz dostępem do Internetu. Ponadto przysługują jej 2-3 h czasu wolnego w ciągu dnia.

Zadania opiekunki:
– pomoc w utrzymaniu higieny ciała
– wsparcie podczas wykonywania transferu
– prowadzenie gospodarstwa domowego oraz przygotowywanie posiłków
– dotrzymywanie towarzystwa

Wymagania:

– komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w opiece nad osobami starszymi
– odpowiedzialność, cierpliwość, pogodne usposobienie oraz chęć pomagania innym
– gotowość do wyjazdu na 2 m-ce
– prawo jazdy
– preferowana osoba niepaląca

Oferujemy:

• legalną i pewną pracę w Niemczech;
• ubezpieczenie podczas wyjazdu oraz opłacone składki ZUS;
• atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie + PREMIE ZA REFERENCJE/ POLECENIE NOWEJ OPIEKUNKI!;
• PREMIUJEMY również regularne wyjazdy – zapytaj o Anielski Pakiet Premiowy (nawet 100 E premii!);
• bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie w miejscu pracy;
• organizację wyjazdu i opłacenie kosztów podróży;
• opiekę polskojęzycznego koordynatora w czasie zagranicznego pobytu;
• możliwość stałej współpracy.

CZEKAMY NA TWOJE ZGŁOSZENIE!
Skontaktuj się z nami:
– wyślij wiadomość na adres: daria.otlowska@angelcare24.eu;
– zadzwoń na nr +48 733 388 300
– wyślij SMS o treści OPIEKA – oddzwonimy!

ID ogłoszenia: 8359313993a8d5f