€ 9,00 brutto/H

Operator wózka widłowego – dam pracę w Niemczech, Turyngia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Turyngia
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 13, 2016 06:37

Firma z Turyngii rekrutuje pracowników na stanowisko operatora wózka widłowego. Legalna praca w Niemczech na magazynie dla osób z minimum komunikatywnym językiem niemieckim.

Tigura Sp. z o.o. dla jednego ze swoich kluczowych niemieckich klientów poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:

Operator wózka widłowego
Wymiar pracy: pełny etat
Miejsce pracy: Turyngia/ Niemcy

Zakres obowiązków:
•Obsługa wózków widłowych

Wymagania:
•Warunek konieczny: minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. B1)
•min. 6 miesięczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
•uprawnienia na prowadzenie wózków widłowych (Polskie lub z krajów UE)
•odpowiedzialność za wykonywaną pracę
•sumienność
•zaangażowanie w powierzone zadania

Oferujemy:
•9,00 euro- brutto/ godzina
•atrakcyjne warunki pracy
•dobrą atmosferę pracy
•zapewniamy zakwaterowanie (koszt 105 Euro/miesiąc)

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja-zagranica@tigura.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm.”

ID ogłoszenia: 40156e2bbc428608

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Tigura
  • Zarejestrowany od: październik 13, 2014

Inne przedmioty dodane przez Tigura

Ostatnie przedmioty dodane przez Tigura »