€ 10-22 Euro/h brutto

Operator CNC – dam pracę w Niemczech w Zwickau lub Frankfurtu nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Zwickau
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 13, 2016 4:01 am

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na stanowisku operatora CNC w Zwickau lub we Frankfurcie nad Menem. Oferta z podstawową znajomością języka, wymagane doświadczenie zawodowe.

Persona-Direktservice GmbH jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką firmą, zatrudniającą pracowników z branży przemysłowej i produkcyjnej.

Obecnie, dla renomowanej firmy niemieckiej, poszukujemy osób na stanowisko:

Operator maszyn CNC

miejsce pracy: Niemcy (okolice Zwickau lub Frankfurtu nad Menem)

nr ref. 06/2016/Operator CNC/pracaniemcy4u

Obowiązki:

• obsługa tokarki CNC przy produkcji seryjnej (bez programowania maszyny)
• dobór odpowiednich narzędzi
• obróbka zgodnie z dokumentacją
• kontrola wykonywanych części zgodnie z dokumentacją
• dbanie o wysoką jakość wykonywanej pracy
• praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania:

• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca komunikację w miejscu pracy
• wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne
• umiejętność czytania rysunków technicznych
• umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych
• prawo jazdy kat. B i własny samochód (mile widziane)
Nie wymagamy umiejętności programowania maszyny!

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym
• wynagrodzenie w Euro (10-22 Euro/h brutto), regularne płatności
• płatne urlopy
• zakwaterowanie (w mieszkaniach dofinansowanych przez pracodawcę)
• stałą (bezpłatną) opiekę biura

CV prosimy przesłać na adres info@persona-direktservice.pl, w temacie z dopiskiem „nr ref. 06/2016/Operator CNC/pracaniemcy4u

Więcej informacji pod nr tel.: 571-255-502 oraz 533-105-666. Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-17:00.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 839577f71648a87e

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Persona-Direktservice

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Persona-Direktservice »