€ 9,23 € brutto/godz.

Ogrodnictwo praca Niemcy w Emsbühren przy sadzeniu kwiatów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsbühren
  • Opublikowany: kwiecień 9, 2017 05:45

Ciekawa oferta pracy w Niemczech dla Polaków w ogrodnictwie na terenie Emsbühren. Zatrudnienie przy kwiatach – sadzeniu i pielęgnacji roślin. Mile widziane osoby z podstawową znajomością języka.

Concept Plus, posiadając swoje siedziby w Niemczech, Polsce i Holandii, jest bardzo szybko rozwijającą się firmą doradztwa personalnego. Do naszych usług należą: pośrednictwo pracy, rekrutacja pracowników oraz leasing pracowniczy.

Obecnie dla naszego klienta z branży ogrodniczej poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Pracownik (k/m) do sadzenia kwiatów
Miejsce pracy: Emsbühren (Dolna Saksonia)
Zakres obowiązków:
 Sadzenie i pielęgnacja roślin
 Pikowanie oraz cięcie roślin
 Nawożenie sadzonek
 Pakowanie i komisjonowanie
 Inne prace ogrodnicze
Wymagania:
 Mile widziana podstawowa znajomość j. niemieckiego
 Potrafisz pracować w grupie, jak i samodzielnie
 Jesteś rzetelny, sumienny i odpowiedzialny
 Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
 Zatrudnienie na dłuższy okres z możliwością przejęcia przez zakład
 Zarobki według taryfy IGZ 9,23 € brutto/godz.
 Praca w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
 Opieka naszego wykwalifikowanego zespołu
 Komfortowe zakwaterowanie (250 € za miesiąc)

Czy powyższe punkty pasują do Twojej osoby? W takim razie czekamy na Twoja aplikację. Prześlij ją wraz z dokumentami potwierdzającymi kwalifikacje wraz z oczekiwaniami finansowymi i terminem rozpoczęcia na nasz adres e-mail.
lublin@cp-personal.com |www.cp-personel.com |
Kontakt:
Concept Plus Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 7 lok. 1
20-078 Lublin
Tel. +48 814400970

ID ogłoszenia: 39658da69c299705