€ na akord

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech zbiory borówki od lipca 2018 Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 27, 2018 05:19

Oferta sezonowej pracy w Niemczech od lipca na wakacje 2018. Ogłoszenie zatrudnienia przy zbiorach borówki na plantacji k. Hanoweru również bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik do zbioru borówki

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Start: od lipca do 10 września 2018

Zarobki: około 1,10 euro za kilogram, godzinowo zbiera się około 8 kilogramów owoców, inne prace możliwe do wykonywania za 8,84 euro brutto na godzinę

Miejsce zatrudnienia: okolice Hannoweru, Niemcy

Obowiązki:

  • obowiązkiem będzie zbieranie owoców borówki

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja
  • dostępność na cały okres od lipca do 10 września 2018
  • preferowane zgłoszenia od kobiet
  • status gospodyni domowej, emerytki, rencistki lub studenta
  • zmotywowanie, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

  • bardzo dobre zarobki
  • pracę sezonową
  • zamieszkanie oraz wyżywienie w formie 3 posiłków dziennie za 10,50 euro dziennie
  • przyjazną atmosferę
  • pracę 6 dni w tygodniu po 8 godzin na dzień – jeżeli pogoda będzie sprzyjająca

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

pl@hof-henke.de

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-zbiory-borowki-k-hanoweru-od-lipca-wakacje-2018/

ID ogłoszenia: 4745a947cd735b56