€ na akord

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory szparagów 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 11, 2017 4:06 am

Aktualne ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz przy zbiorze szparagów na polu. Zatrudnienie w gospodarstwie rolnym na okres około 12 tygodni.

Stanowisko: Pracownik do zbioru
Miejsce: Niemcy
Start: do podjęcia od zaraz
Umowa: na około 12 tygodni
Zarobki: na akord – ok 0,75 euro za zebrany kilogram

Zakres zadań:

  • praca fizyczna na polu przy ręcznym zbiorze szparagów
  • od lipca również praca fizyczna w części gospodarstwa – przy stawce 8,60 euro brutto na godzinę

Wymagamy:

  • samodyscyplina
  • dobra kondycja
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy przy zbiorze szparagów
  • angielski lub niemiecki na poziomie podstawowym
  • preferowane zgłoszenia od mężczyzn

Zapewniamy:

  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • wynagrodzenie zależne od zbioru
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane za 3 euro dziennie

Jak aplikować?

Aplikować można drogą elektroniczną, wysyłając wiadomości na adres: praca@pol-web.de

Dostępny jest również kontakt telefoniczny pod numerem: 0049 2644 8009051

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-sezonowa-praca-w-niemczech-przy-zbiorach-szparagow-2017/

ID ogłoszenia: 6245913bbeed47f4