€ 7,50 euro (do ręki) netto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech w restauracji Lubeka dla pomocy kuchennej

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lubeka
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 22, 2016 04:24

Restauracja z miasta Lubeka da zatrudnienie dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego na stanowisko pomocy kuchennej. Oferta pracy w Niemczech przy przygotowaniu składników, prostych dań i zmywaniu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Lubeka, Niemcy

Stawka godzinowa: 7,50 euro netto na godzinę

Zakres zadań:

  • przygotowywanie składników poprzez mycie, obieranie a także krojenie warzyw i owoców
  • sporządzanie dań
  • zmywanie naczyń, garnków i sztućców
  • inne zadania porządkowe zlecone przez kierownika
  • praca odbywać się będzie w restauracji położonej nad morzem

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku pomocy kuchennej
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • przykładanie się do zadań i duża dokładność
  • solidność, rzetelność, pracowitość
  • aktualna książeczka wydana przez sanepid

Zapewniamy:

  • dobre zarobki
  • do wypracowania ok. 200 godzin na miesiąc
  • zatrudnienie na pełny etat
  • niemiecką umowę o pracę
  • zakwaterowanie darmowe zorganizowane na miejscu
  • wyżywienie
  • zatrudnienie od zaraz na czas określony do końca października 2016

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • rekrutacja@perfectjob.com.pl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Pomoc kuchenna, Niemcy, Lubeka

źródło: http://www.praca4u.net/pomoc-kuchenna-lubeka-id401927.html

ID ogłoszenia: 26757ba5a12149dd