€ 10,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech sprzątanie biur od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: marzec 7, 2016 02:56

Aktualnie poszukujemy pracowników do sprzątania biur na terenie Hamburga. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pacy:

  • porządkowanie powierzchni biurowych na dwie zmiany – 6 do 14 i od 14 do 22
  • codzienne wyrzucanie śmieci, dbanie o czystość w toaletach i pokojach socjalnych, wstawianie zmywarek, sprzątanie windy oraz mycie podłóg
  • porządkowanie stanowisk pracy, gabinetów oraz sal konferencyjnych
  • wycieranie kurzy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w podobnej pracy
  • duża motywacja
  • gotowość do podjęcia pracy fizycznej
  • skrupulatność
  • wysoka kultura osobista
  • dbanie o higienę osobistą
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • duża samodzielność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • zmianowy system pracy – grafik rotacyjny

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biur, Hamburg

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 26856dcc167b7ea3