€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw od kwietnia 2016

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Senftenberg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 11, 2016 04:33

Aktualna oferta sezonowej pracy w Niemczech dla Polaków przy zbiorze pomidorów, ogórków w szklarni. Zatrudnienie z Senftenberg możliwe bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Lokalizacja: Senftenberg, Niemcy

Zarobki: stawka godzinowa do uzgodnienia

Start: od kwietnia do października bieżącego roku

Opis stanowiska pracy:

  • zadania wykonywane będą przy warzywach szklarniowych
  • pracownik zajmuje się pielęgnowaniem oraz zbieraniem pomidorów i ogórków

Wymagania:

  • atutem będzie doświadczenie w pracach sezonowych
  • szybkie tempo
  • sprawność fizyczna
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • mile widziana możliwość przyjechania własnym autem

Zapewniamy:

  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • zatrudnienie na umowie sezonowej za pośrednictwem agencji pracy
  • terminowe oraz regularne przelewanie pieniędzy na konto co 2 tygodnie
  • zapewnione zamieszkanie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania wiadomości e-mail z załączeniem CV oraz zgody na przetwarzanie danych osobowych na poniżej podany adres kontaktowy:

adres kontaktowy: Red-Dot@worker.com z dopiskiem: zo/de/002/16

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-ogorkow-praca-niemcy-sezonowa-w-szklarni-senftenberg-od-kwietnia-2016/

ID ogłoszenia: 11956bba6a20b240

Linki sponsorowane

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech przy zbiorach warzyw od kwietnia 2016”

  1. piotrlampart na luty 15, 2016 @ 19:33

    Witam mam 30 lat jestem zainteresowany pracą w szklarni przy zbiorach i pielęgnowaniu warzyw . Mam duże doświadczenie przy zbiorach i pielęgnacji warzyw szklarniowych ,jestem zdyscyplinowany , pracowity ,odpowiedzialny, potrafię pracować w grupie jak i samodzielnie , nie mam nałogów ,posiadam zaświadczenie o niekaralności ,mój e -mail q250@interia.pl i nr. tel. 605886221 proszę o możliwie szybką odpowiedz.