€ 1350 euro do ręki/mc + zamieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka od zaraz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 16, 2016 01:57

Restauracja z Berlina oferuje pracę w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz dla Polaków na stanowisku pomocy kuchennej z zakwaterowaniem darmowym i wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1350 euro netto – do ręki miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy pracy w restauracji z Berlina na stanowisku pomocy kuchennej
  • na miejscu kandydat zostaje gruntownie przeszkolony i będzie odpowiedzialny za wsparcie teamu kucharzy oraz pomoc na sali w porządkowaniu lub zbieraniu naczyń
  • do zadań należeć będzie zmywanie naczyń, sztućców i garnków ręcznie oraz mechanicznie, przygotowywanie składników oraz zadania porządkowe

Oczekiwania:

  • wysoka motywacja i chęć rozwoju
  • odpowiedzialne podejście do pracy i szacunek do pracodawcy
  • świetne zorganizowanie
  • zdolności adaptacyjne
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość
  • elastyczność godzinowa

Zapewniamy:

  • bezpłatne wyżywienie w trakcie pracy – nie więcej niż 2 posiłki na każdy dzień roboczy
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • porządne szkolenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Od zaraz dam pracę w Niemczech jako pomoc kuchenna, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 16457b24d6e79281

4 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech pomoc kuchenna bez języka od zaraz Berlin”

  1. MARCIN SZEWCZYK na sierpień 17, 2016 @ 20:55

    Witam.
    Mam na imię Marcin lat 38.
    Jestem zainteresowany podjęciem u państwa pracy , choćby od zaraz.
    Posiadam aktualna książeczkę sanitarno epidemiologiczną.
    Jestem osobą odpowiedzialną nie paląca i bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole jak i samodzielnie.
    Jeśli jesteście państwo zainteresowani moją kandydaturą uprzejmie proszę o kontakt na e-mail kruk-1978-1978.8@o2.pl

  2. Witam mam na imię Ania mam 33 lata posiadam doświadczenie w pracy na. Kuchni pracowałam w Polsce jak i obecnie pracuję w Niemczech na hotelu jak i na. Kuchni jako pomoc kuchenna obecnie pracę mam do końca października później. Zjeżdżam do Polski na 2 miesiące ale gdyby. Od stycznia znalazła się jakaś Ofert pracy to. Chętnie ją rozważe może być również inna mój numer kontaktowy 503-173-760 a e-mail. Ania-janusz5@wp.pl pozdrawiam

  3. witam serdecznie znalazłam ogłoszenie w internecie które mnie zainteresowalo . Doświadczenie podstawowe przy pomocy kuchennej posiadam , ponieważ pracuje aktualnie w Niemczech także przy pomocy w restauracjii . Aktualnie na dzień dzisiejszy pracę konczę pod koniec miesiaca ponieważ miałam pracę sezenowa i wracam do Polski . Dalej poszukuje pracy jako pomoc kuchenna jestem osoba sympatyczną bezkonfliktową i także chciałabym by było miłe zorganizowanie w pracy . Kocół Monika lat 21