€ 16,00 brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz sprzątanie na lotnisku Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Frankfurt nad Menem
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2017 04:51

Oferujemy aktualnie możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka. Zatrudnienie przy sprzątaniu terminala na lotnisku we Frankfurcie nad Menem.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Wynagrodzenie: 16 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Start: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Obowiązki:

  • sprzątanie powierzchni terminala na lotnisku
  • jest to praca wykonywana w zespole i za ogólnym porozumieniem co do działań aktualnie wykonywanych, zatem pracownicy muszą przestrzegać obowiązującej rozpiski co do konkretnych prac
  • porządkowanie toalet, opróżnianie koszy, uzupełnianie środków higieniczne
  • maszynowe mycie podłóg

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dokładność, pracowitość, odpowiedzialność
  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • zaangażowanie w zadania
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto na wyjazd
  • zaangażowanie, zorganizowanie, sumienność

Zapewniamy:

  • pracę na 2 miesiące próbne a później opcję bezterminowego przedłużenia
  • zatrudnienie od zaraz
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą
  • pracę w systemie na 3 zmiany

Aplikacja: Zainteresowanych, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV oraz LM na adres:

dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w tytule: sprzątanie terminala 09/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-praca-niemcy-od-zaraz-sprzatanie-terminala-na-lotnisku-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 19159ade9a187777