€ 13 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na lotnisku Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: styczeń 30, 2017 15:10

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla chętnych z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu terminala na lotnisku z Kolonii. Oferta od zaraz dla Polaków którzy mogą pilnie wyjechać za granicę.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Kolonia
Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • sprzątanie powierzchni terminala na lotnisku w Kolonii
  • obowiązkiem pracownika będzie mycie podłóg, wycieranie ławek, opróżnianie koszy oraz sprzątanie toalet i uzupełnianie artykułów higienicznych

Wymagania:

  • umiejętność porozumiewania się w języku niemieckim przynajmniej na poziomie podstawowym
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • radzenie sobie pod presją czasu
  • samodzielność
  • świetna organizacja czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • punktualność

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu związaną również z dopełnieniem spraw urzędowych
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • pracę w systemie zmianowym i atrakcyjny dodatek
  • za pracę na noce czy w soboty i niedziele, wynoszący +25% stawki godzinowej
  • pierwsza umowa zostanie podpisana na okres próbny, trwający 3 miesiące
  • docelowo stała praca

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzatanie-lotniska/02/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 237588e5ab061670

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu na lotnisku Kolonia”

  1. krystian333 na styczeń 30, 2017 @ 18:45

    Jestem zainteresowany proszę o kontakt 693200304