€ 9,23 euro brutto/h + mieszkanie

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy rozbiórkach na budowie Ratyzbona

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ratyzbona
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 8, 2017 3:39 am

Możliwość zatrudnienia od zaraz w Ratyzbonie dla pracowników budowlanych. Niemcy praca w budownictwie dla osób z podstawową znajomością języka przy rozbiórkach.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Stawka godzinowa: 9,23 euro brutto na godzinę pracy
Liczba wakatów: 6
Miejscowość: Ratyzbona, Niemcy

Opis stanowiska:

  • praca budowlana na terenie Ratyzbony
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za prace przy rozbiórkach, między innymi za skuwanie tynków
  • inne zadania będą rozdzielane na bieżąco zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • niezbędne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • atutem będzie możliwość przyjechania swoim samochodem

  • zatrudnienie na podstawowe umowy o pracę na niemieckich warunkach, podpisanej za pośrednictwem polskiej agencji zatrudnienia
  • na miejscu pracodawca zapewnia i pokrywa koszty zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 336590fc36180d6d

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy rozbiórkach na budowie Ratyzbona”

  1. Witam posiadam kilkuletnie doswiadczenie przy pracach rozbiurkowych posiadam wlasna dzialalnosc gospodarcza jestem bez nalogow
    Ciezkiej pracy fizycznej sie nie boje prosze o uczciwa oferte z gory dziekuje