€ 12 euro/h brutto + dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji napojów bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 1, 2017 01:40

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z fabryki w Düsseldorf dla Polaków na produkcji napojów energetycznych oraz izotonicznych.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Liczba miejsc: 4

Pensja: 12 euro brutto na godzinę plus dodatki

Opis zadań:

  • zadania przydzielane będą na bieżąco zgodnie z największym zapotrzebowaniem
  • prace polegać będą między innymi na przeprowadzaniu kontroli jakości, dostarczaniu półproduktów, ustawianiu maszyn produkcyjnych, pakowaniu, naklejaniu etykiet itp.
  • obowiązuje ścisłe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy
  • zadania porządkowe pod koniec zmiany

Oczekiwania:

  • sprawność i siła fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • dostępność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zakwaterowanie odpłatne 150 euro miesięcznie (pracownik pokrywa połowę kosztów drugie 150 euro płaci pracodawca)
  • 3 miesięczną umowę na okres próbny, później opcja przejścia na stałą, niemiecką umowę o pracę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • ciekawe wyzwania
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • satysfakcjonujące zarobki

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Produkcja napojów energetycznych, Düsseldorf

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 199597f86192085f