€ 12,50-15,50/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na magazynie AGD bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 13, 2018 05:26

Propozycja zatrudnienia w Berlinie do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka na magazynie ze sprzętem AGD. Niemcy praca dla Polaków przy zbieraniu zamówień, pakowaniu towarów do wysyłki.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,50 do 15,50 euro brutto na godzinę pracy w zależności od doświadczenia oraz znajomości języka niemieckiego

Liczba wakatów: 5

Zakres zadań:

  • praca na magazynie hurtowni ze sprzętem małego AGD
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień hurtowych – dla sklepów
  • obowiązkiem będzie kompletowanie produktów na paletach

Oczekiwania:

  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • samodzielność, zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • możliwość pracy zmianowej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek i podatków
  • legalne warunki zatrudnienia
  • opcja wykupienia tanich obiadów
  • przeszkolenie pracownicze
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych – CV na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. m/a/07/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-berlin/

ID ogłoszenia: 6575b47c2c646cb5