€ 13,10 euro brutto/h + dieta

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na budowie jako malarz Fulda

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Styczeń 1, 2017 1:53 pm

Aktualna propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku malarza przy wykończeniach. Ogłoszenie z miasta Fulda w budownictwie przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz – pracownik budowlany
Lokalizacja: Fulda, Niemcy
Pensja: 13,10 euro brutto na godzinę plus dieta w wysokości 40 euro za każdy przepracowany dzień

Opis stanowiska pracy:

  • zadania budowlane – głównie wykończenia wnętrz
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowanie podłoża, zabezpieczenie, malowanie i tapetowanie

Oczekiwania:

  • niezbędne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • prawo jazdy kat.B oraz własne auto
  • dużą zaletą będzie możliwość przedstawienia referencji
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy zgodnie z nowoczesnymi metodami wykończeniowymi

Zapewniamy:

  • pracę na dłużej
  • możliwość samodzielnego uzgadniania terminów zjazdu do Polski
  • dla chętnych nadgodziny
  • ubezpieczenie pracownicze
  • odprowadzanie składek i podatków w Niemczech
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą – nie jest to wyjazd w delegacji!

Aplikacja:
Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, w dni robocze od 9 do 17, pod numerem: 12 661 64 00

Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 43958663778981ba