€ 11 euro brutto/h + dodatki

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz kierowca kat.B rozwożenie pizzy Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 24, 2016 13:02

Opcja zatrudnienia we włoskiej restauracji z Kolonii dla osób z podstawową znajomością języka przy rozwożeniu pizzy. Niemcy praca dla kierowcy kat.B od zaraz.

Stanowisko: Dostawca pizzy
Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy
Zarobki: 11 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w restauracji włoskiej przy rozwożeniu pizzy na zmianie nocnej
  • osoba zatrudniona współpracuje ciągle z kuchnią pobiera przygotowane zamówienia i rozwozi do klientów
  • pracownik musi odebrać należność i wydać potwierdzenie zakupu
  • w przypadku braku zamówień do zadań należeć będzie pomoc w restauracji

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • chęć rozwoju
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby ze swoim samochodem
  • zdolności interpersonalne
  • świetna organizacja czasu pracy
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy

Oferujemy:

  • za pracę na zmianie nocnej obowiązuje dodatek w wysokości +1,50 euro do każdej godziny
  • tanie zamieszkanie w cenie 150 euro od osoby zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • bardzo dobre zarobki wypłacane w euro
  • wprowadzenie w zadania
  • telefon oraz auto służbowe
  • pracę na zmianie nocnej od 22 do 6
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę oraz wszelkimi świadczeniami i ubezpieczeniem

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: dostawcapizzy/12/16

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 3575836c68beb3be