€ 11 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na magazynie z AGD Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 18, 2016 05:07

Hurtownia małego AGD z Berlina zatrudni od zaraz na magazyn przy zbieraniu zamówień na sprzęt domowy jak np. żelazka. Niemcy praca bez znajomości języka niemieckiego dla Polaków.

Stanowisko: Magazynier

Start: od zaraz

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Stawka godzinowa: 11 euro brutto na godzinę

Obowiązki:

  • zbieranie towaru na podstawie zamówień, składanych drogą elektroniczną przez sklepy detaliczne lub klientów bezpośrednich
  • realizacja zamówień
  • przygotowywanie palet do wysyłki
  • inne zadania zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • wielozadaniowość
  • pracowitość
  • umiejętność dobrego zrządzania czasem pracy
  • wydajność i niezawodność

Zapewniamy:

  • darmowy kurs języka niemieckiego
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wysokie zarobki
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości zatytułowanej: “magazyn-z-agd7/16” z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • dringende@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-od-zaraz-na-magazynie-agd-bez-znajomosci-jezyka-berlin/

ID ogłoszenia: 527578c259a12ecd

2 komentarze na “Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka na magazynie z AGD Berlin”

  1. Kacper_Bartczak na wrzesień 15, 2016 @ 20:41

    jestem zainsteresowany, mieszkam w Berlinie
    kontakt:
    mail: KacperBartczak98@gmail.com (prosiłbym o kontakt głównie przez pocztę elektroniczną)
    Telefon +4917665891158

  2. beatkasawera na kwiecień 24, 2017 @ 17:03

    Witam nazywam się Sawera Tomasz i jestem zainteresowany podjęciem pracy mam 42 lata jestem dyspozycyjny i komunikatywny i pracowity pracowałem w hurtowni chemicznej 10 lat prosze o kontakt +4915219417788 mail saweratomasz8@gmail.com