€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie Heidenheim jako malarz budowlany

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Heidenheim
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 24, 2016 02:32

Oferujemy możliwość podjęcia pracy w Niemczech na budowie dla malarza – tapeciarza. Zatrudnienie w Heidenheim dla pracowników budowlanych przy malowaniu, tapetowaniu i montażu dociepleń.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Numer referencyjny: PPS-ML/0216/P4U

Lokalizacja: Heidenheim, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zadania wykonywane będą wewnątrz i na zewnątrz budynków
  • malowanie oraz tapetowanie
  • lakierowanie
  • montaż ociepleń i piaskowanie
  • szpachlowanie

Oczekiwania:

  • duża motywacja i zaangażowanie w wykonywane zadania
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • atutem będą osoby mogące przyjechać swoim samochodem
  • wykształcenie kierunkowe o profilu malarza – lakiernika
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem

Zapewniamy:

  • wysokie wynagrodzenie oraz dodatek w postaci diety za każdy przepracowany dzień
  • odprowadzanie składek
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony, zgodnej z niemieckim prawem pracy
  • darmowe zamieszkanie
  • możliwość korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane zapraszamy do wysłania CV na poniższy adres:

  • germany@brascorecruitment.pl

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: PPS-ML/0216/P4U

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-tapeciarz-niemcy-id343265.html

ID ogłoszenia: 33756f31ad6ee7f2