€ 1500/mc euro

Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie bez języka murarz-tynkarz Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: listopad 14, 2017 05:23

Oferta legalnej pracy w Niemczech od zaraz na budowie dla murarzy-tynkarzy oraz cieśli. Ogłoszenie z Berlina dla pracowników budowlanych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik budowlany – murarz/tynkarz – cieśla

Miasto: Berlin, Niemcy

Pensja: 1500 euro miesięcznie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za zadania związane ze stawianiem domów, dobudowywaniem, przygotowywaniem materiałów i przenoszeniem
  • obsługiwanie narzędzi budowlanych
  • tynkowanie
  • wykonywanie konstrukcji, zbrojeń
  • inne zadania zlecane na bieżąco przez kierownika

Oczekiwania:

  • duża dokładność, zaangażowanie i rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • sumienność
  • doświadczenie w podobnej pracy i praktyczna znajomość zawodu

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w Niemczech na podstawie umowy o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie dla fachowców również bez znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

niemcy.praca@onet.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/berlin-praca-niemcy-na-budowie-bez-znajomosci-jezyka-jako-murarz-tynkarz-oraz-ciesla/

ID ogłoszenia: 1085a0a08bfc49e8