€ ok. 800 euro do ręki + noclegi i wyżywienie

Ogłoszenie pracy w Niemczech Moguncja dla pomocy kuchennej w restauracji

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Moguncja
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 18, 2016 04:01

Restauracja z Moguncji poszukuje pracowników z podstawową znajomością języka. Niemcy praca dla pomocy kuchennej z darmowym zakwaterowaniem i wyżywieniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miejsce zatrudnienia: Moguncja, Niemcy

Wynagrodzenie: 800 euro do ręki

Opis stanowiska pracy:

  • prace wykonywane będą na kuchni
  • zmywanie naczyń, sztućców i polerowanie
  • przygotowywanie prostych dań, takich jak sałatki czy lody
  • krojenie i mycie składników
  • przynoszenie talerzy
  • gotowanie zup

Wymagania:

  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • dokładność
  • zdyscyplinowanie
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę 6 dni w tygodniu
  • na rok możliwe jest wzięcie urlopu w wymiarze 4 tygodni na raz lub dwa razy po 2 tygodnie
  • bezpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie

Uwaga! Posiadamy również wolne stanowisko przy barze. Osoba na tym stanowisku zarabiać będzie 900 euro netto miesięcznie i zajmuje się myciem i polerowaniem szkła a także pomaga barmanom w przygotowaniu napoi dla klientów.

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: praca@arpro.pl

W tytule prosimy wpisać w zależności od wybranego stanowiska: Praca dla pomocy kuchennej lub pomocy przy barze

źródło: http://www.praca4u.net/praca-dla-pomocy-kuchennej-i-pomocy-przy-barze-id354427.html

ID ogłoszenia: 78857143aba7594e