€ 13,10 euro brutto/h + dieta

Ogłoszenie pracy w Niemczech jako malarz budowlany Fulda od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fulda
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: październik 3, 2016 04:52

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla Polaków na stanowisku malarza budowlanego. Oferta z firmy budowlanej dla budowlańców przy malowaniu i tapetowaniu.

Stanowisko: Malarz budowlany
Miasto: Fulda, Niemcy
Stawka godzinowa: 13,10 euro brutto na godzinę pracy, do wynagrodzenia podstawowego dochodzi również dieta za każdy przepracowany dzień w wysokości 40 euro

Zakres zadań:

  • zadania remontowo – wykończeniowe
  • głównie malowanie oraz tapetowanie ścian

Wymagania:

  • wieloletnie doświadczenie
  • dużą zaletą będzie przedstawienie referencji od poprzednich pracodawców
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania swoim samochodem
  • profesjonalne podejście do powierzonych prac i znajomość nowych technik wykończeniowych

Zapewniamy:

  • pracę na dłużej
  • niemiecką umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy
  • satysfakcjonujące wynagrodzenie
  • ubezpieczenie dla osoby zatrudnionej i rodziny
  • odprowadzanie składek
  • możliwość wypracowywania nadgodzin

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • zeitmann.3077970@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-do-pracy-w-niemczech-id409753.html

ID ogłoszenia: 94057f19c7c0e759