€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla płytkarza-glazurnika bez języka na budowie Kiel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kiel
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: styczeń 9, 2018 06:02

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w Kiel na budowie dla płytkarzy-glazurników bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla pracowników budowlanych z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik budowlany – płytkarz

Lokalizacja: Kiel, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Rozpoczęcie: praca od stycznia 2018

Opis stanowiska pracy:

  • praca budowlana na terenie hoteli przy wykańczaniu w hotelach
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie łazienek
  • są to również prace remontowe

Oczekiwania:

  • bycie na własnej działalności gospodarczej – gewerbe
  • konieczność posiadania doświadczenia zawodowego
  • wysoka kultura osobista
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Niemczech od zaraz
  • odpowiedzialność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie do końca produktu z opcją podjęcia długotrwałej pracy w Niemczech dla najlepszych
  • pracę w Niemczech od stycznia 2018

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na podany poniżej adres:

  • bartosz@idealhotelgroup.com

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/plytkarz-3949224.html

ID ogłoszenia: 4045a53de39a98d0

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla płytkarza-glazurnika bez języka na budowie Kiel”

  1. witam posiadam bogate doświadczenie w wykańczaniu wnętrz ,prowadziłem działalność gospodarczą przez kilka lat obecnie posiadam pietnastoletnie doświadczenie specjalizuje się głównie w remontach łazienek (wysoki standard)od podstaw czyli wod kan, elektryka,biały montaż , potrafie spawać gazowo tig, mma, pracowałem przez 4 lata w warszawie,reszta doświadczenia na śląsku, nie chce dalej prowadzić działalności , czy jest możliwość zatrudnienia w umowie o prace? jeżeli tak to jaki przybliżony jest zarobek
    pozdrawiam dominik
    email domin1710@vp.pl