€ 8,70 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par od zaraz przy sprzątaniu Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: sierpień 1, 2016 00:40

Firma z Hamburga oferuje zatrudnienie dla par bez znajomości języka niemieckiego przy sprzątaniu biur, hal, domów i mieszkań. Praca w Niemczech od zaraz dla osób mobilnych.

Stanowisko: pracownik sprzątający

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 8,70 euro brutto na godzinę

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • różnego rodzaju zlecenia dotyczące sprzątania hal, magazynów, sklepów, domów, mieszkań, biur i innych
  • dokładne sprzątanie i utrzymywanie porządku
  • dbanie o estetyczny efekt wykonanych prac

Oczekiwania:

  • możliwość przyjechania do Niemiec własnym autem plus prawo jazdy kat.B
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • chęć zatrudnienia na stałe
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • punktualność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • pracowitość
  • dobra kondycja

Zapewniamy:

  • dla najlepszych pracowników stałe zatrudnienie
  • pracę w oparciu o umowę podpisaną na czas określony
  • dodatkowo druk A1, kartę EKUZ i ubezpieczenie
  • wsparcie polskojęzycznego opiekuna na miejscu
  • bardzo dobre zarobki oraz dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych
  • zamieszkanie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysyłanie CV z załączeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 708579a84810ed15