€ od 9,60 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka Düsseldorf na magazynie odzieżowym

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: luty 22, 2016 06:07

Możliwość zatrudnienia w Düsseldorfie na magazynie hurtowni odzieżowej przy kompletowaniu zamówień. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: od 9,60 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie dużych zamówień na potrzeby sklepów wielkopowierzchniowych
  • pakowanie odzieży i przygotowywanie do wysyłki
  • inne prace na magazynie np. montowanie zabezpieczeń antykradzieżowych do ubrań takich jak np. stickery czy klipsy, dbanie o porządek

Wymagania:

  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność samodzielnego i logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • energiczność
  • atutem będzie doświadczenie magazynowe

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę wraz z ubezpieczeniem, odprowadzaniem składek i świadczeniami
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość zorganizowania odpłatnie zakwaterowania na terenie Düsseldorf

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną: „Niemcy praca na magazynie odzieżowym, Düsseldorf 2016″ z załączeniem odpowiednich dokumentów (CV oraz zdjęcie) należy wysłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-na-magazynie-z-odzieza-bez-jezyka-dla-par-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 28856ca330316a59

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech dla par bez języka Düsseldorf na magazynie odzieżowym”

  1. Patrycja Lacna na luty 23, 2016 @ 11:30

    Witam,
    w raz z partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta pracy.
    Jesteśmy dyspozycyjni i każdej chwili możemy podjąć pracę,
    prosimy o kontakt 725620699
    Patrycja Łacna i Przemysław Staszak