€ 1700 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 27, 2017 02:05

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech jako pakowacz bakalii. Zatrudnienie aktualne jest od zaraz dla osób bez znajomości języka. Oferta z Dortmundu z zakwaterowaniem zapewnionym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz bakalii
Rozpoczęcie: od zaraz
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Lokalizacja: Dortmund, Niemcy

Zakres zadań:

  • pracownik odpowiada za sporządzanie mieszanek bakalii – odmierzanie składników, mieszanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne prace na produkcji i przy pakowaniu, zlecane na bieżąco przez koordynatora

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy tymczasowej w Niemczech od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność do bezkonfliktowej pracy w zespole
  • samodzielność

Zapewniamy:

  • pracę tymczasową do podjęcia od zaraz
  • czas zatrudnienia będzie ustalany indywidualnie z każdym pracownikiem
  • przeszkolenie pracownicze
  • legalną umowę o pracę
  • ubezpieczenie na czas trwania umowy
  • zamieszkanie zorganizowane odpłatnie na miejscu – w hotelu robotniczym w pokoju jednoosobowym za 250 euro lub dla par w dwuosobowym za 300 euro miesięcznie

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Bakalie, Dortmund

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 87658d3a8519cdde

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie bakalii Dortmund”

  1. PAULINA2017 na marzec 30, 2017 @ 21:05

    Witam!
    Wraz z partnerem jestem zainteresowani ofertą pracy.
    Zostawiam do siebie kontakt e-mail: akazmierczak84@gmail.com

    Serdecznie pozdrawiam
    Paulina