€ 9,50 euro brutto/h

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie perfum od zaraz Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Lipiec 25, 2016 5:05 am

Oferujemy możliwość zatrudnienia od zaraz w Dortmundzie bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Rozpoczęcie: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz perfum

Miejsce: Dortmund, Niemcy

Zarobki: 9,50 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • przepakowywanie kosmetyków – głównie perfum
  • jest to praca w szybkim tempie przy stole
  • pracownik zmienia kody i montuje w opakowaniach zabezpieczenia antykradzieżowe

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność
  • zdolność do pracy w grupie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolności manualne
  • świetne zorganizowanie czasu pracy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zdyscyplinowanie i szacunek do pracy i pracodawcy
  • kultura osobista

Oferujemy:

  • umowa o pracę na czas nieokreślony z niemieckim pracodawcą
  • zatrudnienie od zaraz na przejrzystych warunkach
  • odpłatne zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt miesięczny to 100 euro
  • młody i ambitny zespół
  • stabilne warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com

W tytule wiadomości prosimy o wpisanie: „Praca w Niemczech przy pakowaniu perfum, Dortmund″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-praca-w-niemczech-pakowanie-perfum-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 61357956e8354638

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka pakowanie perfum od zaraz Dortmund”

  1. Praca w Niemczech przy pakowaniu perfume Dortmund. Witam jestem zainteresowana ta praca znam troche jezyk niemiecki I znam tez Dortmund jezdzilam tam na wakacje jestem pracowita punktualna I nie straszna mi ciezka praca moj email kingaosinska8@gmail.com