€ 1700 euro brutto/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na produkcji opakowań od zaraz Hannover

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 18, 2016 4:01 am

Niemcy praca możliwa do podjęcia od zaraz dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia na produkcji opakowań kartonowych w fabryce z Hannoveru. Pracodawca oferuje odpłatne zakwaterowanie na miejscu.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hannover, Niemcy
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem zamówień na opakowania kartonowe dla klientów firmowych
  • osoba zatrudniona kontroluje wydruki, przycina kartony, składa, klei i pakuje
  • do zadań należeć będzie również kontrola jakości

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności
  • duże zmotywowanie do podjęcia pracy w takich charakterze
  • dbanie o estetykę
  • duża dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • na miejscu zamieszkanie odpłatne w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze terminowo
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • w późniejszym czasie podwyżka
  • niemiecką umowę o pracę z ubezpieczeniem oraz składkami i dostępem do świadczeń socjalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Praca Niemcy przy produkcji opakowań, Hannover

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych.

ID ogłoszenia: 93582e587fa0022