€ 1800-2400 brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie RTV od zaraz Duisburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Duisburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 24, 2018 03:32

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Duisburgu dla osób bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni RTV przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Duisburg, Niemcy

Pensja: 1800 do 2400 euro brutto miesięcznie – wysokość zależna od doświadczenia oraz stopnia znajomości języka niemieckiego

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem pracownika będzie kompletowanie zamówień na magazynie ze sprzętem RTV
  • pracownik będzie obsługiwał zamówienia hurtowe dla sklepów
  • osoba zatrudniona będzie układała towar na paletach i zabezpieczała go na czas transportu

Oczekiwania:

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaangażowanie, odpowiedzialność, pracowitość
  • dobra sprawność fizyczna
  • dostępność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatnie na miejscu 250 euro miesięcznie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się na stanowisko

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.:

magazyn RTV/05/18

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6365ade3dd0b5026

1 odpowiedź na “Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na magazynie RTV od zaraz Duisburg”

  1. zbigniewpedziwiatr na kwiecień 24, 2018 @ 18:10

    Witam.
    W odpowiedzi na Państwa ogłoszenie, zgłaszam swoią kandydaturę na powyższe stanowisko.

    Nadmieniam że spełniam wszystkie Państwa wymagania w stsunku do kandydatów.