€ 12/h brutto

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na budowie glazurnik-kafelkarz Fürth

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Fürth
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 29, 2017 01:03

Możliwość podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie dla glazurnika – kafelkarza przy układaniu płytek. Bez znajomości języka zatrudnienie w Fürth z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Glazurnik – Kafelkarz

Miejsce zatrudnienia: Fürth, Niemcy

Pensja: 12 euro brutto na godzinę pracy plus dieta za każdy dzień roboczy (minimum 8 godzin) w wysokości 24 euro netto

Start: od 15 stycznia 2018

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem płytek podłogowych w domach, mieszkaniach oraz obiektach przemysłowych
  • prace przygotowawcze – odpowiednie przygotowanie podłoża oraz fugowanie

Oczekiwania:

  • własne auto do dojazdów pomiędzy zakwaterowaniem a pracą
  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • własne narzędzia oraz odzież roboczą
  • dostępność od zaraz
  • brak problemów ze zdrowiem
  • wysoka sprawność fizyczna
  • 1 na 2 osoby w zespole musi porozumiewać się w języku niemieckim na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie zdobyte na terenie Niemiec

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • opcję rozmowy bezpośrednio z pracodawcą przed wyjazdem
  • niemiecką umowę o pracę
  • pensja wypłacana do 15 każdego miesiąca

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem źródła:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/kafelkarz-glazurnik-dam-prace-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-furth-i-inne-lokalizacje/

ID ogłoszenia: 4845a440a180285a