€ do uzgodnienia

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka malarz na budowie Bawaria

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bawaria
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: wrzesień 19, 2017 04:22

Propozycja zatrudnienia w budownictwie na terenie Bawarii dla Polaków bez znajomości języka. Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz dla malarza budowlanego.

Stanowisko: Malarz budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce: Bawaria, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Zakres zadań:

  • praca polegać będzie na odświeżaniu wnętrz
  • zadania polegają na samodzielnym przygotowywaniu podłoża pod dalsze prace- docieraniu, szpachlowaniu, gipsowaniu oraz malowaniu i docieraniu

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • posiadanie wykształcenia kierunkowego albo długoletniego doświadczenia w pracy malarza
  • czynne prawo jazdy kat.B, preferowane zgłoszenia od osób w pełni mobilnych, z własnym samochodem

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • możliwość wyjazdu w 2 osobowych zespołach
  • legalna pracę w Niemczech na podstawie umowy o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wiadomość e-mail należy przesłać na adres:

  • besthillwork.4325061@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/malarz-bez-znajomosci-jniemieckiego-id817950.html

ID ogłoszenia: 97359bcce0a139ce