€ 6-8 tyś zł/mc

Ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka budownictwo pomocnik Dingden

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dingden
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: Maj 5, 2017 12:04 am

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Dingden dla pomocników budowlanych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie przy wsparciu zadań.

Stanowisko: Pracownik budowlany
Miejsce zatrudnienia: Dingden, Niemcy
Wynagrodzenie: miesięcznie około 6-8 tyś zł

Opis stanowiska pracy:

  • wykonywanie wszelkich prac budowlanych zleconych przez koordynatora
  • stanowienie wsparcie dla pracowników stacjonarnych
  • obsługiwanie narzędzi
  • przynoszenie materiałów
  • zabezpieczanie powierzchni
  • prace porządkowe

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy budowlanej
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność, zorganizowanie, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • bardzo dobre zarobki
  • zatrudnienie na czas nieokreślony
  • solidne warunki pracy i zatrudnienie w firmie prężnie działającej na rynku
  • legalną umowę
  • odprowadzanie składek ZUS, druk A1

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem aktualnych dokumentów aplikacyjnych poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 151590b67792d1b8